مجموعه واکس درخشان شما را به خرید بهترین محصولات واکس و لوازم کفاشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش واکس ابری قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت انوع واکس ابری با واکس فرچه ایتفاوت انوع واکس ابری با واکس فرچه ایفروش مستقیم و بدون واسطه واکس ابری در تهرانفروش مستقیم و بدون واسطه واکس ابری در تهراننحوه فروش عمده واکس ابری در نمایندگی فروشنحوه فروش عمده واکس ابری در نمایندگی فروشصادرات واکس ابری به افغانستان و قیمت آنصادرات واکس ابری به افغانستان و قیمت آن
فروش واکس ابری قیمت عمده

فروش واکس ابری قیمت عمده در مراکز عمده فروشی و نمایندگی فروش برند های داخلی و خارجی انجام می شود بعلاوه اینکه صادرات واکس ابری نیز توسط شرکت های بازرگانی یا کارخانه های تولیدی با قیمت ارزان و رقابتی انجام می گیرد چراکه این نوع واکس یکی از پر طرفدار ترین واکس ها است که علاوه بر کفش برای سایر سطوح چرمی کاربرد دارد.فروش واکس ابری قیمت عمده

تفاوت انوع واکس ابری با واکس فرچه ایتفاوت انوع واکس ابری با واکس فرچه ای

واکس ابری نیازی به فرچه ندارد و از محفظه کوچکی برخوردار است که در داخل آن از مایع یا روغن واکس پر شده است در مقابل نوع فرچه ای به شکل جامد است که از دو فرچه برای جلای کفش استفاده می شود.

واکس ابری برای کفش و سطوح چرمی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که واکس فرچه ای تنها برای کفش مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت استفاده نمودن موجب تخریب چرم می شود بعلاوه اینکه جلای سطوح در نوع ابری بیشتر است و زمان کمتری برای این کار لازم است.

فروش مستقیم و بدون واسطه واکس ابری در تهرانفروش مستقیم و بدون واسطه واکس ابری در تهران

فروش واکس ابری قیمت عمده به شکل مستقیم و بدون واسطه با قیمت ارزان تر در تهران انجام می شود و شرکت های بازرگانی و کارخانه‌ های تولیدی بازیگر اصلی محسوب می شوند.

فروش مستقیم و بدون واسطه واکس ابری توسط تولیدی آن مطابق لیست قیمت بروز انجام می شود و معمولا فروشگاه ها و عمده فروشی ها به شکل خریدار فعالیت می کنند.

خرید عمده واکس ابری خارجی از شرکت های بازرگانی نیز تهران رونق زیادی دارد زیرا شرکت های زیادی به صادرات واکس و واردات آن مشغول هستند.

نحوه فروش عمده واکس ابری در نمایندگی فروشنحوه فروش عمده واکس ابری در نمایندگی فروش

فروش عمده واکس ابری در نمایندگی فروش یا نمایندگی انحصاری با قیمت ارزان صورت می گیرد و مشتریان زیادی بدین روش خرید خود را انجام می دهند چراکه خرید واکس ابری اصلی در این روش مورد توجه می باشد.

خرید واکس ابری از نمایندگی فروش پروسه ای کوتاه تر به نسبت خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولیدی دارد بعلاوه اینکه در بیشتر شهر های بزرگ، دسترسی به آن آسان تر می باشد.

خرید واکس ابری قیمت عمده  در برخی از نمایندگی ها با قیمت درب کارخانه نیز انجام می شود و دیگر نیازی به مراجعه حضوری یا ارتباط با کارخانه نخواهد بود.

صادرات واکس ابری به افغانستان و قیمت آنصادرات واکس ابری به افغانستان و قیمت آن

صادرات واکس ابری به دو شکل مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود که یکی از کشور های مطرح که از مشتریان ثابت خرید واکس ابری محسوب می شود، افغانستان می باشد.

فروش واکس ابری قیمت عمده به مشتریان افغانی که معمولا شرکت های بازرگانی هستند با قیمت ارزان و کیفیت مرغوب صورت می گیرد که خود از دلایل رونق صادرات و واردات می باشد.

از سوی دیگر نیز واردات واکس در برخی نمونه های خارجی که دسترسی مستقیم ایران به دلیل تحریم، به آنها وجود ندارد از مرز افغانستان انجام می گیرد که امروزه به دلیل افزایش تعداد کارخانه ها و تولید آن در ایران، روز به روز از مقدار آن کاسته می شود.

مشاوره فروش: مهندس امیدوار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120952109

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053823

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: shiningwax.co@gmail.com

مجموعه واکس درخشان شما را به خرید بهترین محصولات واکس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید