درباره‌ ما

این روزها دیگر برای خرید یک وسیله و کالا (حتی به صورت عمده) مردم راهی خیابان ها و مراکز خرید نمی شوند و ابتدا با یک جستجوی ساده اینترنتی و کلیک سریع به همه اطلاعات لازم در مورد آن کالا دست می یابند.

خرید غیر حضوری و آنلاین اگر از یک مرجع معتبر و جامع باشد می تواند علاوه بر صرفه جویی در زمان شما، طیف گسترده ای از محصولات و برندهای مختلف را پیش روی شما بگذارد تا مقایسه آنها بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

همچنین با حذف واسطه ها و خرید مستقیم کالا از تولید کننده، تجربه خریدی آسان؛ ارزان و سریع را خواهید داشت.

 سایت واکس درخشان به عنوان یک رسانه کامل و جامع به شما کمک می کند تا با آگاهی کامل و هوشمندی انتخاب و خرید کنید. هدف ما از راه اندازی این سایت ارائه اطلاعات لازم و مفید در مورد کالاها و محصولاتی است که برای تکمیل قفسه های فروشگاه های خود به آن ها نیاز دارید و تا پیش از این برای تهیه آنها مجبور بودید وقت و هزینه زیادی را صرف کنید.

ما برای معرفی و ارائه اطلاعات لازم در مورد این کالاها دو اصل صداقت و اطمینان را سر لوحۀ کار خود قرار داده ایم و اعتقاد داریم که اطمینان شما به این سایت بزرگترین سرمایه برای ماست.

در این وب سایت می توانید مشخصات کالاها و محصولات مختلف در حوزه محصولات مراقبت از چرم و لوازم کفاشی (به ویژه واکس و پولیش کفش) را مشاهده کرده و ضمن مقایسه با دیگر سایت ها به یک جمع بندی نهایی برای خرید برسید.

شرکت تولیدی بازرگانی واکس درخشان همان طور که از نامش پیداست: یک مجموعه ای با تجربه است که تولید تخصصی و فروش حرفه ای را به هم پیوند زده است و این امکان را فراهم کرده که علاوه بر محصولات تولیدی خودش، کالاهای سایر تولید کنندگان عزیز را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه کند.

برخی از مشتریان واکس درخشان