مرکز پخش واکس کفش به صورت عمده

تولید واکس با کیفیت و صادراتی در بازار ایران توسط کارخانجات معتبر و دارای استاندارد انجام می شود. مراکز پخش واکس کفش مرغوب اقدام به عرضه انواع واکس و اطلاع رسانی قیمت محصولات می نمایند. صادرات بهترین واکس کفش از طریق بازرگانان واکس و محصولات چرمی صورت می‌گیرد. خرید عمده انواع واکس برای مصارف مختلف توسط مشتریان صورت می‌گیرد.

مرکز پخش واکس کفش به صورت عمده

تولید واکس با کیفیت

تولید واکس با کیفیت

بمنظور تولید واکس کفش، فرمول های بسیار زیادی وجود دارد. یکی از رایج ترین فرمول های ساخت و تولید واکس کفش به اینصورت می باشد. موم کارنوبا،موم زرد، استارین، اسید اولئیک، روغن تربانتین، مرکب عاج(عاج سیاه)، رنگ مشکی قابل حل در روغن می باشد. یکی از مهم ترین حلال ها در تهیه واکس کفش روغن تربانتین است. در گذشته از حلال نیتروبنزن برای تولید واکس کفش استفاده می کردند اما به دلیل  تأثیرات منفی که بر روی چرم به جا می گذاشت استفاده از آن لغو گردید. شرکت واکس درخشان از بهترین مواد موجود در بازار که سازگاری بالایی با محصولات چرمی دارند را تولید و عرضه می نماید.

 مراکز فروش و پخش واکس کفش

 مراکز فروش و پخش واکس کفش

بدون شک یکی از راه های مراقبت از محصولات چرمی، خرید واکس مناسب می باشد. برای شناخت واکس کفش مرغوب و با کیفیت، دانستن برند محصول یکی از مهم ترین ویژگی ها می باشد. برای واکس زدن چرم از واکس ها جامد و عادی موجود در بازار مانند واکس درخشان استعمال نمایید. ممکن است به نظر شما این نوع از واکس روی کفش خوب نباشد اما می توان به حای واکس زدن کفش چرمی از وازلین نیز استفاده نمود. وازلین علاوه بر اینکه کفش چرم را خیلی نرم می کند، مثل یک واکس، عالی عمل کرده و کفشتان را سالم و براق نگه می دارد. شرکت واکس درخشان تولید کننده و مرکز پخش واکس کفش انواع واکس های مرغوب و با کیفیت برای استفاده کفش های چرم می باشد.

تعیین قیمت انواع واکس

تعیین قیمت انواع واکس

امروزه با وجود تنوع  زیاد کفش، خرید واکس کفش نیر مهم است. شرکت های مختلفی به تولید واکس کفش بصورت عمده پرداخته اند. شرکت بازرگانی واکس درخشان تولید کننده ی واکس و پولیش می باشد. بطور کلی و در اصطلاح تجاری واکس کفش به ماده ای گفته می شود که روی کفش بمنظور براق شدن و طولانی شدن عمر وسیله استفاده می شود.بهتر است قبلا از خرید واکس کفش به تعریف آن توجه کنید.

خرید و فروش عمده واکس کفش

خرید و فروش عمده واکس کفش

یکی از راه های نگهداری و مراقبت از محصولات چرمی واکس زدن بصورت منظم و استفاده از واکس مرغوب می باشد. واکس های تولیدی موجود در بازار ممکن است بعلت وجود حلال های متفرقه دارای کیفیت مناسبی نباشند.  فروشگاه های چرم داخل کشور خرید عمده واکس کفش چرم را مقرون به صرفه می دانند.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”right” ]شرکت واکس و پولیش درخشان تولید کننده انواع واکس های با کیفیت و مرغوب که سازگاری بالایی با انواع چرم موجود در بازار می باشند را عرضه می نماید. برای خرید واکس مراجعه به فروشگاه های مجازی یا مراجعه حضوری به مراکز پخش واکس کفش از راه های خرید مطمئن می باشد.[/highlight-red]

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *