فروش عمده اسپری مخصوص کفش مخمل

کفش یکی از محصولات پرفروش و پرکاربرد روزانه می باشد که نگهداری و محافظت از آن بسیار مهم و ضروریست. اسپری مخصوص کفش مخمل یکی از واکس های مرغوب و مورد استفاده در بازار می باشد که علاوه بر تمیزی کفش مخمل، به ماندگاری و طول عمر کفش کمک بسزایی می کند.

[highlight-red bcolor=”green” align=”right” ]صادرات واکس های با کیفیت تولید شده در بسته بندی های مختلف توسط شرکت بازرگانی درخشان انجام می گردد.[/highlight-red]

فروش عمده اسپری مخصوص کفش مخمل

تولید واکس مخصوص کفش مخمل

تولید واکس مخصوص کفش مخمل

امروزه کارخانجات تولیدی زیادی با فرمول هلی شیمیایی متنوع در حال تولید واکس کفش مرغوب برای مشتریان هستند. برای تهیه واکس کفش ابتدا باید حلال مناسب انتخاب شود. سابقاً از حلال نیتروبنزن برای این منظور استفاده می‌شد اما به علت تأثیر نامطلوبی که بر روی چرم به جا می گذارد استعمال آن بعدها متروک گردید. امروزه از روغن تربانتین به عنوان حلال استفاده می‌شود، اما در بعضی موارد به علت گرانی این روغن به جای آن پارافین مایع یا نفت به کار می‌برند که البته از مرغوبیت واکس خواهد کاست. شرکت واکس درخشان تولید و عرضه کننده انواع اسپری مخصوص کفش مخمل با کیفیت برای مصارف عمده و جزئی می باشد.

ویژگی های اسپری مخصوص کفش مخمل

ویژگی های اسپری مخصوص کفش مخمل

تولید متنوع واکس های کفش در کارخانجات، موجب تنوع در برند و کیفیت واکس کفش شده است. واکس کفش با کیفیت باید دارای موارد و مشخصات مهمی باشد تا علاوه بر نگهداری از کفش مخمل شما، به زول عمر آن نیز کمک نماید. . فرمول ساخت واکس کفش با کیفیت متشکل از: موم کارنوبا،موم زرد، استارین، اسید اولئیک، روغن تربانتین، مرکب عاج(عاج سیاه)، رنگ مشکی قابل حل در روغن می باشد. یکی از مهم ترین حلال ها در تهیه واکس کفش روغن تربانتین است.واکس ها معمولا در دو نوع فروخته می شوند؛ یکی بصورت جامد و یکی در قالب اسپری. برای خرید واکس کفش با کیفیت باید نوع آن را بشناسید. با توجه به مواد بکار رفته در واکس، خرید اسپری مخصوص کفش مخمل با کیفیت و مرغوب شرکت واکس و پولیش درخشان توصیه می گردد.

تعیین قیمت انواع واکس اسپری

تعیین قیمت انواع واکس اسپری

. امروزه فروش عمده واکس کفش شرکت واکس و پولیش بلدرچین در نمایندگی های فروش شرکت انجام می پذیرد. بدلیل اینکه محصولات مخمل کیفیت بالایی دارند و طول عمرشان نسبت به دیگر محصولات بیشتر می باشد، خرید  واکس مناسب بسیار با اهمیت است. همه محصولات تولیدی مخمل مانند کیف، کاپشن، کفش و… نیاز به واکس زدن و مراقبت زیادی برای طول عمر بالا دارند. خرید اسپری مخصوص کفش مخمل به این موضوع کمک می نماید.

خرید و فروش عمده انواع واکس

خرید و فروش عمده انواع واکس

خرید محصولات مخمل بعلت داشتن طول عمر بالا برای مشتریان مقرون به صرفه می باشد. خرید واکس کفش مرغوب و با کیفیت برای نگهداری و محافظت از کفش مخمل بسیار مهم است. شرکت بازرگانی واکس و پولیش درخشان با توجه به داشتن تولیدات متنوع، اقدام به فروش عمده واکس کفش در بازار نموده است. برای خرید واکس کفش می توان به فروشگاه های محصولات مخمل و یا سایت های فروش اینترنتی مراجعه کرد.

 

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *