واکس و پولیش درخشان

انواع واکس چرم و لوازم کفاشی

خرید واکس گلد به نرخ کارخانه

راز و رمز نگهداری و مراقبت از کفش و محصولات چرمی، خرید واکس با کیفیت می باشد. واکس های وارداتی در بازار نیز دارای تنوع کیفیت بالایی می باشند. بمنظور خرید واکس گلد ترکيه مراجعه به فروشگاه های محصولات چرمی و کفش و یا حتی مراجعه به سایت های فروش اینترنتی واکس های وارداتی امکان پذیر است. همچنین صادرات انواع واکس های با کیفیت ایرانی به کشورهای همسایه توسط بازرگانان انجام میشود.

خرید واکس گلد به نرخ کارخانه

واردات انواع واکس خارجی

واردات انواع واکس خارجی

بطور کلی، واکس های کفش از موم، روغن ، تربانتین و صمغ های گیاهی ساخته می شوند. در این میان واکس گلد یکی از معروف ترین انواع واکس کفش می باشد که امروزه خرید واکس گلد در بازار تجاری دارد.  درواقع واکس برای ضد آب کردن کفش های چرمی اختراع شد. مدتی بعد، عده ای به این امر پی بردند که کفش هایشان با واکس زدن و براق کردن زیباتر می شود و بدین ترتیب کفش‌های براق مد شدند. واکس گلد یکی از محصولات پیشنادی فروشندگان محصولات چرمی می باشد.

اهمیت استفاده از واکس با کیفیت

 

اهمیت استفاده از واکس با کیفیتبرای داشتن یک محصول چرمی با کیفیت و زیبا، شناخت مراحل واکس زدن بسیار مهم می باشد. مرحله اول این است که با یک برس نرم یا دستمال، آلودگی ها و گردوغبار را به صورت کامل از کفش پاک کنید. کفش خود را بردارید و برس یا پارچه ی نرم را به میزان کافی به واکس آغشته کنید. سپس با حرکات چرخشی سرتاسر کفش را با لایه ای از واکس بپوشانید. پس از خشک شدن واکس، با یک برس مقادیر اضافه و باقیمانده ی واکس را بزدایید. برس کشیدن را تا زمانی ادامه دهید که تنها لایه ی نازکی از واکس روی کفش باقی بماند.

قیمت خرید واکس گلد خارجی

قیمت خرید واکس گلد خارجی

در میان انواع مختلف محصولات، واکس کفش نیز از تنوع بالایی برخوردار می باشد. یکی از قدیمی ترین نوع واکس کفش، واکس جامد می باشد. اين نوع واکس ها که حالتي جامد دارند، به وسيله اسفنج روي سطح کفش ها ماليده مي شوند. يکي دیگر از انواع واکس ها که بسیار رایج می باشد واکس هاي اسپري هستند. واکس هاي اسپري ، همانطور که از نامشان پيداست ، به صورت افشانه هستند و بايد آن را روي کفش هاي خود اسپري کنيد. واکس های مایع نوع دیگری از واکس می باشند که فقط جلا دهنده و براق کننده هستند. خرید واکس گلد برای بسیاری از مشتریان داخل کشور دارای اهمیت بسیاری می باشد.

خرید واکس گلد ترکیه

خرید واکس گلد ترکیه

برای خرید واکس خارجی ارزان و با کیفیت نیاز است تا برندهای معروف و معتبر خارجی را بشناسید. با توجه به افزایش تقاضای خرید واکس گلد در بازار، این محصول قابل رقابت با نمونه های داخلی می باشد. شرکت بازرگانی واکس و پولیش درخشان تولید کننده انواع واکس با کیفیت در بازار می باشد.

[highlight-red bcolor=”green” align=”right” ]برای خرید و سفارش انواع واکس می توانید به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه های محصولات چرمی و یا خرید بصورت آنلاین محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.[/highlight-red]

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09194987138

کارشناس فروش

ارتباط در واتـسـاپ

مشاوره و ثبت سفارش

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.