بیشترین فروش براق کننده داشبورد خودرو

 یکی از شرایط سالم بودن خودرو نگهداری و تمیزی آن است. داشبورد اتومبیل به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید و شرایط جوی باعث ترک خوردگی می گردد که جهت جلوگیری از آن باید از براق کننده داشبورد خودرو استفاده نمود؛ زیرا این براق کننده علاوه بر تمیزی باعث شده تا داشبورد دچار ترک خوردگی، تغییر رنگ، دوده و غبار نگردد. در ضمن قابل ذکر است این محصول در ابعاد و ظرف های مانند واکس و اسپری در حجم های مختلف تولید شده که بیشترین فروش براق کننده را به خود اختصاص داده است.

بیشترین فروش براق کننده داشبورد خودرو

معرفی انواع براق کننده داشبورد خودرو

معرفی انواع براق کننده داشبورد خودرو همانطور که گفته شد استفاده از براق کننده داشبورد خودرو باعث جلوگیری از ترک خوردگی و بازسازی می گردد. به منظور استفاده راحت و نظافت داخلی اتومبیل انواع براق کننده داشبورد به صورت گوناگون در ظروف های مختلف توسط تولید کنندگان روانه بازار گردیده است که در ذیل با انواعی از این براق کننده آشنا می شویم:

  • واکس براق کننده ژله ای داشبورد: مواد تشکیل دهنده این براق کننده به صورت ژله ای می باشد و می توان آن را علاوه بر سطح داشبورد در قسمت های چرم داخلی خودرو هم استفاده نمود. در ضمن مصرف آن باعث شده تا اتاق خودرو عاری از هرگونه گردو غبار باشد و پس از گذشت طولانی مدت کدر و تیره نمی گردد.
  • اسپری براق کننده پولیش داشبورد: نوع دیگر از براق کننده داشبورد اسپری بوده که مواد موجود در آن استاتیکی می باشد و باعث جلوگیری طولانی مدت از ورود گرده و تغییر رنگ بر روی داشبورد می شود. ولی نحوه استفاده از این اسپری  جهت نتیجه گیری بهتر به این گونه است که مرحله اول با دستمال خشک سطح داشبورد را تمیز کرده و بعد از آن از اسپری استفاده نمود.
  • اسپری براق کننده و خوشبوکننده داشبورد: براق کننده دیگری که استفاده از آن علاوه بر ماندگاری طولانی جهت جلوگیری از ترک خوردگی و گردو غبار می شود به صورت اسپری در وزن های مختلفی بوده و دارای رایحه ی بسیار خوشبو می باشو که اتاق خودرو را خوشبو نگه می دارد.

در قسمت بالا با انواع براق کننده داشبورد که بیشترین فروش را داشته آشنا شدیم. نکته جالب تر این است که استفاده مکرر از این براق کننده ها هیچگونه آسیبی به داشبورد نمی زند.

مراکز خرید براق کننده داشبورد خودرو

مراکز خرید براق کننده داشبورد خودرو با توجه به مزیت های بسیار زیاد براق کننده داشبورد باعث شده تا صاحبان خودرو از این براق کننده استفبال بسیار زیادی نمایند و بر اساس فروش بسیار زیاد این براق کننده تولیدکنندگان حجم تولید را افزایش داده و روانه بازار کرده اند. فروشندگان فروشگاه های معتبر این براق کننده ها را به صورت مستقیم از تولید کنندگان تهیه نموده و با قیمت بسیار مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهند. خرید  براق کننده داشبورد علاوه بر روش حضوری از فروشگاه های معتبر مانند این مرکز می توان جهت صرفه جویی در زمان از طریق غیر حضوری به صورت اینترنتی و تلفنی خریداری و تهیه نمود.

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *