مشاوره و سفارش (جینی و کارتنی)

انواع واکس لباس چرم

واکس ها نوعی ماده روغنی هستند که از چندین مواد مختلف نفتی و… ساخته شده و برای براق کردن یا درخشان نمودن لباس های چرمی (طبیعی یا مصنوعی) استفاده شده که علاوه بر این باعث افزایش عمر این محصولات نیز خواهد شد.

انواع واکس کفش

واکس زدن کفش ها نه تنها باعث بهبود نمای ظاهری و شیک تر شدن کفش می شود، بلکه دوام آن را نیز افزایش خواهد داد. معمولاً واکس مایع برای کفش استفاده می شود، اما گاهی واکس های جامد یا کرمی، انتخاب های مناسب تری هستند.

انواع واکس کیف چرم

بدون شک کیف های چرم از ملزومات صنعت مد هستند و داشتن یکی از آنها برای افراد شیک پوش الزامی است. اما پس از خرید لازم است که از آن مراقبت کنید. استفاده از واکس مخصوص، بهترین راه برای مراقبت از کیف چرم است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحات نوع رنگبندیبسته بندیقیمت
واکس کلاسیکویژه کفش چرممشکی، قهوه ای، عسلیجینی / کارتنیتماس بگیرید
واکس مایعمناسب همه نوع چرمرنگبندی - بیرنگجینی / کارتنیتماس بگیرید
واکس لیوانی-مناسب همه نوع چرمرنگبندی - بیرنگجینی / کارتنیتماس بگیرید
اسپری واکسمخصوص جیر و نبوکرنگبندی - بیرنگجینی / کارتنیتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت واکس و پولیش درخشان با هدف ایجاد مجموعه متخصص و علمی در زمینه تولید و فروش براق کننده ها (واکس و پولیش) راه اندازی شده و از همان آغاز با بهره مندی از کادر مدیریت با تجربه و بخش بازرگانی متعهد و متخصص با روش نوین در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرد که هدف نهایی ما ورود به بازارهای جهانی و اعتلای نام ایران و برند ایرانی است. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است.

مدیر مجموعه واکس درخشان

مهندس ابوالفضل حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید