پخش کنندگان واکس کفش قرمز جیر

واکس کفش قرمز عموماً خمیر یا مایع بر پایه موم، محصولی است که برای ایجاد درخشش، ضد آب کردن و بازگرداندن ظاهر چرم کفش یا کتونی استفاده می شود و به این ترتیب طول عمر آن را افزایش می دهد. امروزه، واکس کفش به طور کلی از ترکیب مواد طبیعی و مصنوعی از جمله نفت، استرپتین و رنگ تهیه می شود. فروش واکس کفش توسط مراکز بسیاری انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پخش کنندگان این محصول با ما همراه باشید.

پخش کنندگان واکس کفش قرمز جیر

نکات مربوط به انتخاب واکس کفش قرمز

نکات مربوط به انتخاب واکس کفش قرمز مهم ترین نکته انتخاب یک واکس کفش کیفیت و مواد اولیه آن است. برای انتخاب بهتر باید مواد اولیه و نحوه ساخت واکس را بدانیم:

ترکیب بندی
اولین واکس های کفش مواد تشکیل دهنده مشابه پولیش ها را داشتند. موم رقیق شده در یک ماده یا امولسیون در صابون مواد اصلی ساخت آن ها بود. آن ها می توانستند مانند حال حاضر به شکل خمیر یا مایع باشند.

هنوز واکس کفش مرغوب را به روش سنتی با موم طبیعی زنبور عسل یا مبتنی بر چربی و موم تولید می کنند ولی بسیار گران قیمت هستند. سایر موم های طبیعی و موم های مصنوعی نیز استفاده می شود. واکس ها اسید های چرب و مونو استر های الکلی زنجیره ای طولانی هستند که به دلیل خاصیت روانکاری و بافت آن ها در صنعت واکس کفش استفاده می شوند. واکس های معدنی از نفت (پارافین جامد و موم ریز کریستالی) حاصل می شوند. واکس های سیلیکون محصولات مصنوعی هستند.

برای اطمینان از انحلال، جوهر تورپتین به واسطه افزودن سورفاکتانت ها، با هیدروکربن های آلیفاتیک دیگر در دوزهای بسیار کم جایگزین می شود.

تقریباً همه واکس های رنگی شامل عایق های ضد آب به صورت سیلیکون هستند.

رنگهای مصنوعی طیف کاملی از رنگهای مورد نظر را ارائه می دهند.

توسط متخصصان واکس های کالاهای چرمی ایجاد و مورد استفاده قرار می گیرد. واکس رنگی به طور موثری پوست های رنگی و حتی رنگ های روشن را حفظ و نوسازی می کند. باقی مانده چسبنده یا روغنی نیز بر روی سطح باقی نمی ماند.
واکس رنگی لکه دار چرم آنیلین را درمان و نوسازی می کند، باعث می شود اثری از سایش کمتر دیده شود و به طرز چشمگیری پوست را نرم کند.
این ماده یک بافت صاف و براق به چرم درمان نشده ارائه می دهد. طول عمر پوشش چرمهای نیمه آنیلین و سایر پوسته های رنگی را افزایش می دهد.
برای نوسازی یا معالجه بسیاری از وسایل چرمی مانند مبل ها استفاده می شود. می توان جهت پاکسازی وسایلی چون صندلی های ماشین، کفش، کیف دستی، تسمه و موارد دیگر  از انواع واکس رنگی استفاده نمایید.
واکس کفش قرمز از اسطوخودوس نیز تهیه می شود. این عطر تازه و لطیف را ارائه می دهد که خیلی ها از آن استقبال می کنند.
واکس کفش قرمز چرم  را صاف، حفظ، تغذیه و نفوذ ناپذیر می کند ئ باعث می شود چرم در آب و خاک غیرقابل نفوذ باشد. همچنین از چرم در برابر اکسیداسیون و خشک شدن محافظت می کند.
فقط کافی است یک لایه نازک را با استفاده از یک پارچه نرم یا اسفنج روی چرم بمالید و چند ساعت بعد آن را با برس یا پارچه نرم صاف کنید.

مشاوره فروش واکس کفش قرمز چرمی

مشاوره فروش واکس کفش قرمز چرمی مجموعه ما اقدام به پخش واکس کفش با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت بازار نموده است با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.