هزینه خرید واکس کفش طوسی چرمی

طوسی از جمله رنگ هایی است که به دلیل خنثی بودن به سادگی با بسیاری از رنگ های دیگر ست می شود. به همین دلیل برگزیدن رنگ طوسی برای کفش، انتخابی شیک و هوشمندانه است. اما شما برای نگهداری از این کفش خوش رنگ، به واکس کفش طوسی احتیاج دارید. و هنگام خرید یک جفت کفش چرمی طوسی رنگ باید مبلغی را هم برای واکس مخصوص این کفش هزینه کنید. 

هزینه خرید واکس کفش طوسی چرمی

اطلاعاتی درباره فرآیند تولید واکس کفش

اطلاعاتی درباره فرآیند تولید واکس کفش موارد زیر را می توان به عنوان مهم ترین اجزای تشکیل دهنده واکس کفش نام برد:

  • موم کارنوبا
  • موم زرد
  • روغن تربانتین
  • آب
  • رنگ

فرمول های گوناگونی برای تولید واکس کفش وجود دارد که در آن ها میزان و ترتیب اضافه کردن مواد فوق، متفاوت است. و در کنار آن ها افزودنی های دیگری نیز استفاده می شود. استآرین، اولئین، لانونین و صابون از مواردی هستند که می توانند با درصد های گوناگون در ترکیب واکس وجود داشته باشند. 

در گذشته از نیتروبنزن به عنوان حلال برای تولید واکس استفاده می شد. اما وقتی تاثیر بد نیتروبنزن برروی چرم مشخص شد، استفاده از این ماده منسوخ گشت. هم اکنون روغن تربانتین بهترین حلال شناخته شده برای تولید واکس است. اما به دلیل قیمت بالای این روغن، می توان از پارافین یا نفت برای تولید واکس کفش استفاده کرد.

در واقع روغن تربانتین را می توان به عنوان عنصر تعیین کننده ی قیمت واکس کفش معرفی کرد. واکس های حاوی این روغن نسبت به واکس های پارافینی و نفتی گران تر هستند. 

فروش ارزان قیمت واکس کفش طوسی

فروش ارزان قیمت واکس کفش طوسی امروزه صنعت تولید واکس کفش به قدری پیشرفت کرده است که این محصول با تنوع رنگی بسیار بالا به بازار عرضه می شود. یکی از رنگ های پر مصرف واکس، طوسی است. به دلیل پر طرفدار بودن کفش های طوسی رنگ، بازار تولید و فروش واکس کفش طوسی نیز رونق گرفته است. 

کفش های طوسی، طیف وسیعی از این رنگ را در بر می گیرند. از طوسی روشن گرفته تا طوسی تیره که به زغالی معروف است. برخی از مصرف کنندگان استفاده از واکس های بی رنگ یا مشکی را برای کفش های طوسی رنگ مناسب می دانند. اما استفاده ی این نوع واکس ها برای کفش طوسی چندان مناسب نیست. این واکس ها می توانند به کفش چرمی با کیفیت شما آسیب بزنند و علاوه بر تخریب ظاهر کفش، طول عمر آن را نیز کاهش دهند.

برای تمام طیف های رنگ طوسی، واکس کفش ارزان قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. تا بتوانند از کفش های خود به بهترین نحو مراقبت کنند و بهترین استفاده را از عمر مفید کفش ببرند. 

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *