نمایندگی بزرگ واکس کفش چرم جیر

چرم جیر یکی از پر توجه ترین انواع چرم های مورد استفاده برای تولید کفش می باشد و این نوع محصولات برای اینکه بتوانند طول عمر زیادی داشته باشند به مراقبت نیاز دارند؛ به همین دلیل نیز تولیدکنندگان فراوانی در سراسر کشور به وجود آمده اند که انواع مختلفی واکس کفش چرم جیر را تولید کرده و در دسترس نمایندگی های فروش آن قرار می دهند. نمایندگی های ما یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش این محصولات محسوب می شوند.

نمایندگی بزرگ واکس کفش چرم جیر

نگاه کلی بر انواع واکس کفش چرم جیر

نمایندگی بزرگ واکس کفش چرم جیرهمانطور که توضیح دادیم دریافتید که این محصولات از جایگاه ویژه ای در میان مردم و تولیدکنندگان موجود در جامعه برخوردار هستند به گونه ای که امروزه کارخانه های تولیدی فراوانی در سراسر کشور وجود دارند که انواع مختلفی از این واکس ها را  تولید می کنند و در دسترس مردم قرار می دهند، به همین دلیل نیز در این بخش می خواهیم نگاهی کلی بر انواع واکس کفش چرم جیر داشته باشیم تا علاقه مندان به آن ها بتوانند اطلاعات بیشتری راجع به این محصولات کسب کنند.

  • واکس نانو

این نوع از واکس ها مناسب ترین انتخاب برای کفش های چرم می باشند چراکه موادی که در ساختار آنها وجود دارند باعث می شوند که کفش ها در مقابل نور آفتاب و سایر اشعه های طبیعی مقاوم باشند.

همانطور که میدانید هر چه کیفیت کفش های چرمی بالاتر باشد نفوذ پذیری آن ها نسبت به آب بیشتر خواهد بود بنابراین قابل توجه است که بدانید این واکس ها کفش های شما را در مقابل نفوذ آب محافظت می کند.

  • واکس های مایع اسفنجی

این نوع از محصولات نیز یکی دیگر واکس های مورد استفاده مردم برای کفش های چرمی می باشند؛ این واکس ها در واقع یک اسفنج آغشته به روغن هستند که استفاده از آن ها موجب براق شدن و محافظت از کفش ها می شوند.

واکس ها به طور کلی به دو دسته بی رنگ و رنگدار تقسیم بندی خواهند شد و هر کدام از موارد فوق به هر دو شکل در بازار وجود دارند و مردم می توانند متناسب با سلیقه خود آن ها را مورد استفاده قرار دهند.

واکس های بی رنگ برخلاف واکس های رنگی از رنگ خاصی برخوردار نیستند و فقط باعث براق شدن و ایجاد لایه محافظ بر روی کفش می شوند و قابل استفاده برای هر رنگ از کفش نیز می باشند.

متمایلان برای خرید این محصولات و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع آنها می توانند با کارشناسان مربوطه در مجموعه ما ارتباط داشته باشند.

دلایل اهمیت صادرات واکس کفش چرم جیر

نمایندگی بزرگ واکس کفش چرم جیرصادرات واکس کفش چرم جیر بخش بزرگی از تجارت کشور های تولید کننده این محصولات را به خود اختصاص داده است چرا که استفاده از کفش های چرمی در سراسر دنیا رواج دارد و مردمی که از این کفش ها استفاده می کنند به پاکیزگی و مراقبت از آن ها نیز اهمیت می دهند؛ بنابراین تاجران با صادرات این محصولات به سایر کشور ها می توانند فروش واکس را به چند برابر افزایش دهند.

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *