نحوه خرید واکس مناسب کفش جیر

جیر در واقع نوعی چرم مخصوص بوده که بیشتر به پارچه شباهت دارد. از این محصول جهت تولید کفش های بسیار زیبا اما حساس به ساییدگی یا پارگی استفاده می شود. بر خلاف کفش های دیگر انتخاب نوع واکس مورد استفاده برای این کفش از اهمیت بیشتری  برخوردار است و با انواع دیگر کفش فرق دارد. بهترین انواع واکس مناسب کفش جیر کدامند و نحوه خرید این واکس به چه شکل می باشد؟

نحوه خرید واکس مناسب کفش جیر

معرفی بهترین انواع واکس مناسب کفش جیر

معرفی بهترین انواع واکس مناسب کفش جیر واکس های برسی مورد استفاده برای کفش های چرم در مورد انواع کفش جیر کاربرد ندارند و نوع واکس و روش واکس زدن آنها با هم متفاوت است.

انواع واکس این نوع کفش به صورت اسپری بوده و بیشتر به تمیز کننده شباهت دارند تا واکس هایی که ما روزانه با آن سروکار داریم.

بهترین انواع واکس کفش جیر از آرگان که نوعی روغن گیاهی می باشد تهیه شده اند و علاوه بر براق کردن کفش آن را نسبت به نفوذ آب عایق می کند. این روغن رابطه و چسبندگی بین ذرات گرد و غبار یا چربی قرار گرفته بر روی کفش جیر را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد و با استفاده از برس مخصوص این کفش امکان جداسازی آن فراهم می شود. برس های مخصوص این کفش تا اندازه ای نرم بوده و آسیبی به بافت مخملی این کفش ها وارد نمی کنند.

بهترین این واکس علاوه بر زدودن انواع لکه و یا کثیفی از روی کفش تازگی اولیه را نیز به آن بر می گرداند و به ان ترتیب بدون اضافه کردن لایه ای به سطح کفش مانند واکس های معمولی، ظاهر کفش را نو می کند.

به همراه این  واکس از یک برس و ابر اسفنجی نیز استفاده می شود که با اسپری واکس به کفش، برس زدن و پاک کردن آن با ابر اسفنجی می توان کیفیت رنگ اولیه آن را بازگرداند.

شایان ذکر است که این واکس فاقد هر نوع رنگی بوده و فقط باعث حذف چربی و کثیفی از کفش و تازگی آن می شود.

میزان صادرات واکس مناسب کفش جیر

میزان صادرات واکس مناسب کفش جیر فراوانی مواد اولیه مورد نیاز برای تولید واکس کفش جیر منجر به این شده است که علاوه بر تامین نیاز داخلی، صادرات واکس کفش به کشورهای دیگر به میزان بالایی انجام شود.

برای کسانی که در زمینه فروش انواع واکس ها و تمیزکننده های کفش دارای فروشگاه هستند و یا به صادرات این محصولات به کشورهای دیگر مشغول بوده و توانسته اند مشتریانی برای انواع واکس پیدا کنند واکس مناسب کفش جیر می تواند گزینه مناسبی برای توسعه کسب و کار باشد.

برای خرید این واکس می توانید با مسئول فروش ما ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را اعلام نمایید.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.