درمیان محصولات تولیدی چرم، جیر یکی از محصولات پرمصرف در میان مشتریان می باشد. تولید برس واکس جیر بمنظور تمیزی و نگهداری از محصولات جیر مورد استقبال قرار گرفته است. برس واکس جیر یکی از پرفروش ترین محصولات برای مشتریان می باشد. خرید و فروش عمده محصولات مراقبت از جیر مانند برس واکس جیر در سایت های مختلف انجام می شود. صادرات برس واکس جیر با کیفیت نیز بسیار رونق دارد.

مرکز فروش تخصصی انواع برس واکس جیر

اهمیت تمیز کردن با برس واکس جیر

اهمیت تمیز کردن با برس واکس جیر

بمنظور نگهداری و مراقبت از محصولات جیر، تمیز کردن و خرید واکس مناسب بسیار مهم است. برس واکس جیر یکی از مهم ترین محصولات برای نظافت و نگهداری می باشد. جیر یک لایه‌ی نرم دارد که شما می‌توانید با خرید یک برس مخصوص از شرکت بازرگانی درخشان به‌راحتی آن را تمیز کرد. برای تمیز کردن کفش جیر اصل می توان با خیس کردن دست آن را تمیز نمود. کفش‌های جیر در برابر آب و رطوبت بسیار آسیب‌پذیر هستند به همین خاطر توصیه می‌شود قبل از تمیز کردن کفش جیر حتما از خشک بودن آن مطمئن شوید، زیرا بدترین لکه‌ها هم وقتی کفش خشک باشد، بهتر تمیز می‌شوند.

تمیز کردن محصولات جیر با برس واکس

تمیز کردن محصولات جیر با برس واکس جیر

برای تمیزکردن محصولات جیر می توان از برس واکس جیر به تنهایی استفاده نمود. وقتی کفش‌تان را واکس می‌زنید، پرزهای جیر در یک جهت فشرده می‌شود. برای اینکه پرزها از حالت فشردگی خارج شوند بهتر است بعد از واکس‌زدن با استفاده از برس مخصوص کفشِ جیر، کفش را به‌صورت رفت‌وبرگشت برس بزنید.اگر پرزهای کفش خیلی کوبیده شده است و با برس‌کشیدن اصلاح نمی‌شود، با نوک یک چاقو سعی کنید پرزهای روی کفش را از حالت کوبیدگی خارج کنید. برس واکس جیر را می توان از شرکت بازرگانی واکس درخشان سفارش داد.

تولید برس واکس با کیفیت

تولید برس واکس با کیفیت

فرچه یا برس کفش جیر وسیله ای بسیار کاربردی و مناسب برای تمیز نگه داشتن و براق نمودن کفش جیر است. فرچه و برس کفش معمولا دوام و عمر بالایی داشته و اگر شما یک فرچه یا برس با کیفیت عالی بخرید، دیگر هرگز نیاز به خرید دوباره این محصول نخواهید داشت. معمولا فرچه های موجود در بازار دارای دسته های فلزی، چوبی و پلاستیکی می باشند که شما بسته به سلیقه، راحتی و کاربرد خود می توانید یک از آنها را انتخاب کنید.
مهم ترین بخش در انتخاب برس یا فرچه کفش که شما باید به آن توجه کنید جنس موهای فرچه می باشد. معمولا جنس موی فرچه ها از نایلون، الیاف مصنوعی یا طبیعی می باشد. اما برخی از فرچه های واکس کفش که جزو بهترین ها هم می باشد از دم اسب تهیه می شوند، که دوام و کیفیت بالاتر و عملکرد بهتری نسبت به بقیه فرچه ها دارند و قیمتشان نیز گران تر می باشد.

خرید و فروش برس واکس جیر مرغوب

خرید و فروش برس واکس جیر مرغوب

بمنظور خرید برس واکس جیر مناسب باید انواع برس را شناسایی نمود و پس از آن اقدام به خرید نمود. با توجه به تنوع محصولات برس واکس جیر، می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام به سفارش نمود.

[box type=”shadow” align=”;”]شرکت واکس و پولیش درخشان تولید کننده انواع محصولات واکس و برس های متنوع می باشند.[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.