مرکز فروش تخصصی اسپری چرم اشبالت

واکس های تولید شده در کارخانجات دارای تنوع بالایی می باشند. واکس جامد و اسپری از پرفروش‌ترین نوع می باشند. صادرات اسپری چرم اشبالت بمنظور نگهداری انواع کاپشن چرم توسط سایت شرکت بازرگانی واکس و پولیش درخشان انجام می گردد. قیمت عمده واکس با مرغوب در بازار توسط سایت های فروش آنلاین اعلام و اطلاع رسانی می شود.

مرکز فروش تخصصی اسپری چرم اشبالت

نمایندگی های فروش اسپری کاپشن

نمایندگی های فروش اسپری کاپشن

بمنظور ماندگاری بالای محصولات چرمی بخصوص کاپشن چرم مردانه، استفاده از واکس کاپشن بسیار مهم است. شرکت واکس و پولیش درخشان اقدام به تولید و عرضه انواع واکس های مخصوص کاپشن چرم مردانه نموده است. هنگام خرید وسایل چرمی، فروشندگان انواع واکس های موجود برای چرم را توصیه میکنند. فروش بهترین واکس چرم در شرکت های بازرگانی مختلفی انجام می شود. شرکت بازرگانی واکس درخشان نیز یکی از فروشندگان بهترین اسپری چرم اشبالت یعنی واکس درخشان در بازار می باشد. محصولات چرمی بدلیل اینکه قابلیت ماندگاری تا سالیان دراز را دارند، بهتر است برای خرید مواد نگهداری آنها توجه بیشتری داشت.

تنوع واکس برای کاپشن چرم

تنوع واکس برای کاپشن چرم

امروزه تنوع واکس در بازار بسیار زیاد می باشد. اسپری چرم اشبالت نیز یکی از ضروریات نگهداری از کاپشن چرم مردانه است. واکس اسپری یکی از واکس های رایج می باشد. استفاده از این نوع واکس بسیار ساده و آسان است. واکس روی کاپشن چرم شما در بیرون از خانه اسپری می شود و ضمن از بین بردن آلودگی ، کاپشن چرم شما را نرم می کند. کوچکی و قابل حمل بودن آنها در بیرون از خانه یکی از مزیت های آن می باشد. واکس جامد و یا واکس سخت، از قدیمی ترین نوع واکس کاپشن چرم هستند. برای استفاده از آنها ، از برس یا اسفنج استفاده کرده و سطح کاپشن چرم را به خوبی پوشانده و از کاپشن چرم در برابر آلودگی ها مراقبت کرد. واکس های مایع نیز در بازار بسیار موجود می باشند.

تعیین قیمت واکس کاپشن

تعیین قیمت واکس کاپشن

یک وسیله چرمی مخصوصا کاپشن اگر کیفیت تولید بالایی هم داشته باشد، باز برای حفظ ظاهر و طول عمر، به واکس نیاز دارد. در ابتدا با یک برس نرم یا دستمال، آلودگی ها و گردوغبار را به صورت کامل از کاپشن چرم مردانه پاک کنید. کاپشن چرم مردانه خود را بردارید و برس یا پارچه ی نرم را به میزان کافی به واکس آغشته کنید. سپس با حرکات چرخشی سرتاسر کاپشن چرم مردانه را با لایه ای از واکس بپوشانید. بگذارید کاپشن چرم مردانه به مدت حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بماند تا خشک شود. پس از خشک شدن واکس، با یک برس مقادیر اضافه و باقیمانده ی واکس را بزدایید. برس کشیدن را تا زمانی ادامه دهید که تنها لایه ی نازکی از واکس روی کاپشن چرم مردانه باقی بماند.

خرید عمده اسپری چرم اشبالت

خرید عمده اسپری چرم اشبالت

با توجه به این که محصولات چرمی از قیمت بالایی در بازار برخوردار هستند. خرید بهترین واکس برای نگهداری آنها بسیار ضروری است. هنگام خرید واکس، برندهای مختلفی در بازار عرضه می شود.

[box type=”shadow” align=”;”]یکی از بهترین نوع واکس برای محصولات چرمی واکس کفش درخشان می باشد که بعلت تقاضای زیاد، شرکت بازرگانی واکس و پولیش درخشان محصولات خود را به دو صورت اینترنتی و حضوری به دست مشتریان می رساند.[/box]

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

2 پاسخ

  1. یه سوال در مورد واکس های اشبالت داشتم.
    من از ساییتون داشتم نگاه میکردم. مشکلی که من دارم اینه که نمیدونم چه واکسی برای کفشم باید بگیرم. رنگ کفشم کرم هست.
    و مثل زمانی شده که انگار گرد خاک زیاد روش نشسته باشه البته با پرس جو فهمیدم باید اشبالت استفاده کنم.

    1. سلام
      برای کفش های جیر و نبوک و اشبالت فقط اسپری جیر و نبوک هست به همراه ابر نبوک. اسپری کرم هم داریم با واحد فروش تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *