مرکز فروش انواع اسپری واکس کفش

واکس کفش بصورت اسپری، مایع و جامد در بازار عرضه  می شود. صادرات اسپری واکس کفش با کیفیت توسط بازرگانان و شرکت بازرگانی درخشان انجام می گردد. سایت های فروش اینترنتی واکس و پولیش نیز، عرضه کننده بهترین واکس های موجود در بازار می باشند که بدلیل عدم وجود واسطه دارای قیمت مناسبتری می باشند.

مرکز فروش انواع اسپری واکس کفش

نمایندگی های فروش عمده اسپری کفش

نمایندگی های فروش عمده اسپری کفش

با توجه به اینکه هر وسیله ای نیاز به مراقبت دارد، کفش یکی از محصولات پرکاربرد در زندگی می باشد. فروش بهترین اسپری واکس کفش در شرکت های بازرگانی مختلفی انجام می شود. شرکت بازرگانی واکس درخشان نیز یکی از فروشندگان بهترین اسپری کفش یعنی اسپری کفش درخشان در بازار می باشد.. یکی از اصلی ترین کارهایی که در نگهداری از چرم باید در نظر داشته باشید، واکس زدن آنهاست. تمامی محصولات چرمی از جمله کیف، کفش، کمربند و… برای ماندگاری بیشتر نیاز به واکس زدن دارند. علت این کار عمر طولانی و کارآیی بالای این محصولات است. امروزه استفاده از اسپری واکس کفش نیز می تواند بصورت سریع نیاز ظاهری کفش را برطرف نماید.

نحوه استفاده از اسپری واکس کفش

نحوه استفاده از اسپری واکس کفش

بمنظور محافظت از کفش های خود، خرید اسپری واکس کفش برای مواقع اضطراری بسیار پرکاربرد می باشد. در ابتدا با یک برس نرم یا دستمال، آلودگی ها و گردوغبار را به صورت کامل از کفش پاک کنید. کفش خود را بردارید و در فاصله ۳۰ سانتی متری اسپری کنید. سپس با حرکات چرخشی سرتاسر کفش را با لایه ای از واکس بپوشانید. بگذارید کفش به مدت حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بماند تا خشک شود. پس از خشک شدن واکس، با یک برس مقادیر اضافه و باقیمانده ی واکس را بزدایید. برس کشیدن را تا زمانی ادامه دهید که تنها لایه ی نازکی از واکس روی کفش باقی بماند.

تعیین قیمت واکس کفش

تعیین قیمت واکس کفش

واکس ها معمولا در دو نوع فروخته می شوند؛ یکی بصورت جامد و یکی در قالب اسپری. عموما مشتریان حالت جامد را بیشتر توصیه می کنند، چراکه گمان می رود واکس مرغوب یعنی همان؛ اما اسپری ها هم همان واکس هستند، با این تفاوت که واکس را بصورت یکسان پخش میکنند. یک مدل دیگر از واکس ها وجود دارند که کارشان، شفاف کردن چرم است و اندکی نیز در مرغوب ماندن چرم کمک می کنند. این واکس ها به پولیش معروف هستند و رنگ بندی های متنوعی دارند. شرکت واکس و پولیش درخشان تولید کننده و فروشنده ی این نوع محصولات می باشد.

خرید عمده بهترین اسپری کفش

خرید عمده بهترین اسپری کفش

استفاده از اسپری واکس کفش مرغوب علاوه بر سرعت بخشیدن به مراحل واکس زدن، می تواند ظاهر خوب و موجهی را برای کفش به ارمغان آورد. اسپری کفش می تواند بصورت موقت برای تمیزی کفش مناسب باشد.

[highlight-red bcolor=”green” align=”right” ]یکی از بهترین نوع اسپری کفش برای کفش های شما اسپری کفش درخشان می باشد که بعلت تقاضای زیاد، شرکت بازرگانی واکس و پولیش درخشان محصولات خود را به دو صورت اینترنتی و حضوری به دست مشتریان می رساند.[/highlight-red]

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *