مرکز عرضه مستقیم واکس مخصوص کفش جیر

تنوع تولید محصولات چرمی در بازار موجب شده است تا مشتریان بسیاری برای خرید انواع چرم اقدام نمایند. خرید محصولات جیر برای بسیاری از مشتریان بسیار اهمیت دارد اما نگهداری و مراقبت از جیر یک نکته بسیار مهم می باشد. واکس مخصوص کفش جیر توسط فروشندگان محصولات چرمی و سایت های فروش اینترنتی شرکت واکس و پولیش درخشان انجام می‌شود.

مرکز عرضه مستقیم واکس مخصوص کفش جیر

مراحل تولید واکس کفش جیر

مراحل تولید واکس کفش جیر

با توجه به اهمیت نگهداری از کفش جیر، واکس مناسب با کفش جیر تولید شده است. همانگونه که از ظاهر واکس کفش مشخص است این ماده متشکل از مواد صنعتی و شیمیایی می باشد. و تولید آن کارخانجات تولید واکس بصورت عمده انجام میشود. شرکت تولیدی واکس درخشان یکی از این کارخانجات تولید و پخش واکس در بازار می باشد. فرمولاسیون تولید واکس کفش بسیار متنوع است به متداول ترین آن اشاره می شود.اولین فرمول متشکل از: موم کارنوبا،موم زرد، استارین، اسید اولئیک، روغن تربانتین، مرکب عاج(عاج سیاه)، رنگ مشکی قابل حل در روغن می باشد. یکی از مهم ترین حلال ها در تهیه واکس کفش روغن تربانتین است.

مزایای استفاده از واکس جیر

مزایای استفاده از واکس جیر

هر وسیله ای نیاز به مراقبت دارد. هنگام خرید وسایل چرمی، فروشندگان انواع واکس های موجود برای چرم را توصیه میکنند. فروش بهترین واکس چرم در شرکت های بازرگانی مختلفی انجام می شود. شرکت بازرگانی واکس درخشان نیز یکی از فروشندگان بهترین واکس مخصوص کفش جیر در بازار می باشد. کفش جیر بدلیل اینکه قابلیت ماندگاری تا سالیان دراز را دارند، بهتر است برای خرید مواد نگهداری آنها توجه بیشتری داشت. . یکی از اصلی ترین کارهایی که در نگهداری از چرم باید در نظر داشته باشید، واکس زدن آنهاست. واکس کفش جیر مناسب موجب افزایش طول عمر محصول شما می شود.

تعیین قیمت واکس مخصوص کفش جیر

تعیین قیمت واکس مخصوص کفش جیر

برای خرید واکس کفش جیر با کیفیت و صادراتی، انتخاب واکس مناسب مهم می باشد. واکس ها معمولا در دو نوع فروخته می شوند؛ یکی بصورت جامد و یکی در قالب اسپری. عموما مشتریان حالت جامد را بیشتر توصیه می کنند، چراکه گمان می رود واکس مرغوب یعنی همان؛ اما اسپری ها هم همان واکس هستند، با این تفاوت که واکس را بصورت یکسان پخش میکنند. یک مدل دیگر از واکس ها وجود دارند که کارشان، شفاف کردن چرم است و اندکی نیز در مرغوب ماندن چرم کمک می کنند. شرکت واکس و پولیش درخشان تولید کننده و فروشنده ی این نوع محصولات می باشد. واکس مخصوص کفش جیر با کیفیت و مرغوب موجب افزایش کیفیت و ماندگاری محصول می شود.

خرید عمده واکس کفش

خرید عمده واکس کفش

محصولات چرمی که یکی از انواع آن ها جیر می باشد از قیمت بالایی در بازار برخوردار هستند.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]خرید بهترین واکس کفش جیر برای نگهداری آنها بسیار ضروری است. هنگام خرید واکس کفش جیر، برندهای مختلفی در بازار عرضه می شود. یکی از بهترین نوع واکس برای محصولات چرمی واکس کفش درخشان می باشد که بعلت تقاضای زیاد، شرکت بازرگانی واکس و پولیش درخشان محصولات خود را به دو صورت اینترنتی و حضوری به دست مشتریان می رساند. برای خرید واکس کفش جیر از نوع آن مطلع شوید تا بتوانید نحوه استفاده از آن را به خوبی متوجه شوید.[/highlight-dash]

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *