قیمت واکس کفش پارافین برای کفش چرم

واکس کفش پارافین به طور کلی ماده ای است که بر روی اجسام مالیده می شود برای شفاف ساختن و نگهداری طولانی کیفیت محصول،یکی از عوامل مهم طول عمر کفش چرم استفاده مداوم و مناسب از واکس کفش پارافین با کیفیت می باشد.امروزه علاوه بر واکسی های دستی و سنتی جهت ایجاد رفاه دستگاه هایی تولید شده که کار واکس و براق کردن کفش رو انجام می دهد، که این دستگاه ها بیشتر در ورودی برخی ادارات،هتل ها،تالارها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند،ولی روش واکس سنتی همیشه جایگاه ویژه خود را داراست.

قیمت واکس کفش پارافین برای کفش چرم

واکس کفش پارافین ممتاز چه ویژگی هایی دارد؟

واکس کفش پارافین ممتاز چه ویژگی هایی دارد؟ انواع واکس کفش بنا به نوع کفش و نیز سلیقه و وسواس افراد آراسته بسیار متفاوت است، چرا که ظاهر آراسته نقش بسیار مهمی در شخصیت و عزت نفس افراد دارد،در ادامه به بررسی انواع مختلف واکس و انتخاب بهترین نوع آن می پردازیم:

یکی از نخستین و سنتی ترین واکس ها،واکس های جامد هستند، که حالتی جامد داشته و به کمک اسفنج ابری بر روی سطح کفش مالیده می شود.ممکن است استفاده این نوع واکس کمی باعث کثیف کاری اطراف شود.

نوع دیگر می توان به واکس مایع اشاره کرد که این نوع واکس تنها براق کننده بوده و مدت زیاد روی کفش دوام نداشته و نیز به طول عمر کفش نیز کمکی نمی کند.

نوع دیگری از واکس به صورت کرم های جلا دهنده(پاک کننده) می باشند که برای همه کفش ها قابل استفاده بوده و تنها جلا دهنده است.

در آخر بهترین نوع واکس، واکس کفش پارافین ممتاز است که از ویژگیهای آن مقاومت بالا در مقابل گرما و سرما، نقطه ذوب بسیار بالا،ماندگاری طولانی آن بر روی کفش و نیز طول عمر کفش به خصوص در کفش های چرم می باشد.

خرید بهترین انواع واکس کفش پارافین

خرید بهترین انواع  واکس کفش پارافین بهترین واکس کفش پارافین چرم را می توان از بازار سپهسالار تهران و یا خرید اینترنتی در هر جای کشور تهیه کنید فقط کافی است قبل از خرید مطالعه ای کوتاه در خصوص واکس و انواع آن داشته باشید و یا در هنگام خرید کفش از فروشنده اطلاعاتی در مورد نگهداری بهتر کفش همراه با واکس مرغوب آن درخواست کنید.

تبریز یکی از شهرهایی است که بیشترین تولید کفش چرم را به خود اختصاص داده و مسئولیت صادرات کفش به کشورهای دیگر را هم بر عهده دارد، پس ناگفته پیداست که خرید بهترین واکس کفش پارافین از فروشگاه های کفش این شهر و یا مراکز اینترنتی این شهر می تواند بسیار عاقلانه و مقرون به صرفه باشد، چرا که قطعا تولید کنندگان انواع مختلف کفش به تولید ماده ای برای نگهداری و طول عمر محصول که واکس کفش پارافین است نیز همت گماشتند.

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *