واکس کفش چرم عسلی در دو شکل جامد و کرمی تولید و به بازار عرضه می شود. واکس کرمی، کفش را انعطاف پذیر و واکس جامد، کفش را ضد آب می کند.

فروش واکس کفش چرم عسلی به صورت عمده

ویژگی های واکس کفش چرم عسلی درجه یک

ویژگی های واکس کفش چرم عسلی درجه یک واکس ماده ای کرم مانند و چرب است که به منظور شفافیت و محافظت روی سطوح چرمی به صورت یک لایه نازک زده می شود.

مواد تشکیل دهنده واکس عسلی عبارتند از:

در دهه های گذشته از نيتروبنزن بعنوان حلال در تهیه واکس کفش استفاده می شد، اما این ماده به دلیل قدرت بالا و نافذ بودن اثار مخربی روی کفش به جا می گذاشت به این دليل امروزه روغن تربانتین را جایگزین آن کرده اند.

یکی از ویژگی های افراد شیک پوش کفش های واکس زده و همیشه تمییز است. 

واکس زدن به کفش ها علاوه بر آن که کفش را جلا مى بخشد، باعث دوام و ماندگاری بیشتر آن می شود.

اما هر واکسی را نبايد به کفش زد! ویژگی واکس کفش چرم خوب و درجه یک عبارتند از:

بزرگ ترین واحد توزیع واکس کفش چرم عسلی

بزرگ ترین واحد توزیع واکس کفش چرم عسلی در گذشته به دلیل کمبود امکانات در جهت تولید واکس، مردم برای برق انداختن کفش ها و سطوح چرمی از روغن و وازلین استفاده می کردند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژى بشر به دستاوردها و اکتشافات جدیدی دست پیدا کرده است.

از جمله این دستاوردها می توان به واکس کفش چرم اشاره کرد، چیزی که در ابتدا ممکن است خیلی به چشم نیاید و در نظرتان حائز اهمیت نباشد ولی اگر کمی دقت کنید میبینید که  خوش تیپ بودن شما و عالی ظاهر شدنتان در جامعه در گرو همین جزئيات است.

انتخاب یک واکس کفش مناسب می تواند به ظاهر سازی خوب  شما کمک کند. همه بازیگران و خواننده ها و افراد مشهور با کفش های تمیز و واکس زده در جامعه دیده می شوند و این مورد کوچک و جزئی شاید دلیل 50% جذابیت و خوش تیپی آن ها باشد.

وقتی کسی با کفش های تمییز و واکس زده جلوی شما می ايستد، شاید در ابتدا به کفش های او دقت نکنید ولی اگر عکس این قضیه اتفاق بیفتد و کسی با کفش های کثیف روبرويتان بایستد سریع نظرتان به پاهایش جلب می شود و حس خوبی نخواهید داشت.

پس اهمیت این اختراع کوچک اینجا مشخص می شود.

در قرن حاضر با پیشرفت ارتباطات توزیع واکس کفش چرم در رنگ های مختلف در سر تا سر کشور انجام شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.