فروش مستقیم واکس کفش چرم

خرید و فروش محصولات چرمی بخصوص کفش در بسیاری از فروشگاه های کفش انجام می شود. تولید واکس کفش چرم با کیفیت در بسیاری از کارخانجات تولیدی انجام می گیرد. خرید و فروش عمده این محصول نیز در سایت های فروش اینترنتی شرکت های واکس مانند شرکت بازرگانی واکس درخشان انجام میگیرد.فروش مستقیم واکس کفش چرم

تولید و فروش واکس کفش چرم مرغوبتولید و فروش واکس کفش چرم مرغوب

امروزه خرید و فروش واکس کفش یکی از مهم ترین محصولات بازار تجاری می باشد که شرکت های زیادی نظیر شرکت واکس و پولیش درخشان یکی از فروشندگان واکس ارزان و با کیفیت در بازار است.همانطور که می دانید کفش ها بعلت در معرض بودن آلودگی محیط زیست ، به راحتی جذب خاک و انواع مواد افزودنی سازگار با محیط زیست می شوند و نیاز به مراقبت دارندبه همین دلیل خرید واکس کفش ارزان و بصرفه یکی از مهم ترین محصولات مراقبت از کفش می باشد. با توجه به نوع کفش و جنس محصول می توان به خرید انواع واکس تولیدی اقدام نمود.

مواد مورد استفاده در تولید واکس کفشمواد مورد استفاده در تولید واکس کفش

شرکت تولیدی واکس درخشان یکی از این کارخانجات تولید و پخش واکس در بازار می باشد. فرمولاسیون تولید واکس کفش بسیار متنوع است به متداول ترین آن اشاره می شود.اولین فرمول متشکل از: موم کارنوبا،موم زرد، استارین، اسید اولئیک، روغن تربانتین، مرکب عاج(عاج سیاه)، رنگ مشکی قابل حل در روغن می باشد. یکی از مهم ترین حلال ها در تهیه واکس کفش روغن تربانتین است. در گذشته از حلال نیتروبنزن برای تولید واکس کفش استفاده می کردند اما به دلیل  تأثیرات منفی که بر روی چرم به جا می گذاشت استفاده از آن لغو گردید. لازم به ذکر است فرمول های ساخت انواع واکس بصورت موم یا کرم متنوع می باشد.

انواع واکس کفش چرمانواع واکس کفش چرم

خرید کفش چرمی با کیفیت و مناسب نیاز به مراقبت و نگهداری ویژه ای دارد. بطور کلی واکس به دو شکل کرم و موم تهیه می‌شود. واکس کرمی در حالتی شبیه کرم بوده و درخششی مات را به ظاهر کفش می‌بخشد. همچنین سطح کفش را مرطوب می‌کند که باعث باز شدن منافذ چرم می‌شود. واکس کرمی برای کفش هایی که سطح خشکی دارند بسیار عالی است و انجام آن نیاز به وقت زیادی ندارد. موم که همان واکس نیز می باسد نوع دیگری از تمیزکننده و جلا دهنده های کفش است.  واکس یا همان موم از نظر درخشش، افزایش طول عمر و ماندگاری بسیار مناسب است. برای خرید انواع واکس کفش چرم به سایت اطلاع رسانی شرکت بازرگانی درخشان مراجعه نمایید.

خرید واکس کفش چرمخرید واکس کفش چرم

نوع واکس، شرکت سازنده و حجم بسته بندی واکس بر قیمت واکس بسیار موثر می باشند. عموما قيمت واکس ها در بازار ايران بين ۲ تومان تا ۱۰۰هزار تومان است. واکس کفش چرم درخشان یکی از پرفروش ترین واکس های ایرانی می باشد که مشتریان زیادی دارد. انتخاب واکس کفش بر اساس نوع و جنس کفش بسیار مهم است. برای خرید واکس کفش مطمئن و خوب براحتی می توان از سایت های فروش اینترنتی کمک گرفت اما بعلت وجود شرکت های تولیدی زیاد واکس کفش از جمله بازرگانی واکس درخشان، خرید حضوری در فروشگاه های کفش فروشی امکان پذیر می باشد.

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *