فروش عمده واکس هتلی بدون واسطه

بمنظور رفاه حال مسافران در هتل، امروزه واکس هتلی به پکیج های رفاهی هتل ها افزوده شده است. فروش عمده واکس هتلی برای هتل داران بسیار مقرون به صرفه می باشد. واکس هتلی با کیفیت و صادراتی را در شرکت بازرگانی درخشان می توان سفارش داد. تولید و فروش عمده واکس هتلی می تواند با چاپ نام و برند مرکز رفاهی بر روی واکس هتلی انجام گیرد.فروش عمده واکس هتلی بدون واسطه

تولید واکس و عرضه محصولات هتلیتولید واکس و عرضه محصولات هتلی

تولید واکس برای مصارف مختلف از اهداف کارخانجات تولید واکس با کیفیت می باشد. وجود این محصول در هتل های لوکس در میان تجهیزات هتلی لازم و ضروری به نظر می رسد. انتخاب و تهیه بهترین محصولات هتلی در ایران ملزوم به دارا بودن اطلاعات پایه ای از محصول و توجه به کیفیت و برند تولید کننده آن است. اغلب مدیران خرید هتل ها با انتخاب صحیح و دقیق تجهیزات و محصولات هتلی درجه یک میزان رشد و رونق هتل را به راحتی بالا برده و بازده مناسبی از آن دریافت می نمایند. شرکت بازرگانی واکس و پولیش درخشان امکان سفارش گیری برای هتل های داخلی و خارجی را بوجود آورده است.

معرفی و شناخت واکس هتلیمعرفی و شناخت واکس هتلی

تولید محصولات مناسب هتلی یا مسافرتی برای هتل ذاران و فعالان صنعت توریسم بسیر مهم می باشد.واکس هتلی یا همان پولیش کفش هتلی یک محصول ساخته شده از یک پولیش نرم با قابلیت ارتجاعی مناسب و براق کننده کفش می باشد. جنس پلاستیکی چسبیده به پولیش که قالبا سفید رنگ می باشد با یک درپوش از پولیش محافظت می نماید. از نظر ظاهری واکس کفش هتلی در دو طرح هشتی شکل و بیضوی تولید شده است که انتخاب یکی از این دو مدل سلیقه خریداران را می طلبد. شرکت بازرگانی واکس درخشان تولید کننده انواع واکس هتلی باکیفیت می باشد.

قیمت عمده واکس هتلیقیمت عمده واکس هتلی

مواد بکار رفته در واکس هتلی دارای تفاوت هایی با واکس های موجود در بازار می باشد. جنس رویه واکس های هتلی از پلاستیک می باشد. این قسمت ویه برای چاپ برند محصولات و یا هتل قرار داده شده است.  همچنین در صورت سفارش عمده می توان لوگو مخصوص هتل را بر روی قسمت پلاستیکی آن چاپ نمود. این نوع تبلیغات به صورت غیر مستقیم و البته پر بازده است و بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است. شرکت واکس درخشان توانایی تحویل سفارشات عمده ی واکس هتلی را دارد.

فروش عمده واکس هتلیفروش عمده واکس هتلی

فروش عمده محصولات هتلی بخصوص واکس هتلی یکی از موارد رایج سفارش در بازار تولید واکس می باشد.اساس قیمت گذاری محصولات هتلی موجود بر پایه کیفیت محصول و میزان ماندگاری و برند شرکت تولید کننده آن می باشد. قیمت های باور نکردنی واکس کفش هتلی به علت مرغوبیت مناسب آن موجب استقبال بی نظیری از واکس کفش هتلی شده است. برای سفارش محصول می توانید با مراجعه به سایت شرکت بازرگانی درخشان محصول را در تعداد دلخواه سفارش دهید.

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *