فروش ارزان واکس کفش چرم عسلی

چرم به طور کلی از دباغی پوست های گاو و گوسفند به دست می آید و از آن جهت تهیه و تولید کفش استفاده زیادی می گردد. نگهداری  و حفظ وسایل چرمی بسیار مهم می باشد به طور مثال در کفش چرم عسلی ابزار مهم جهت نگهداری و حفظ آن واکس می باشد. استفاده از واکس کفش چرم عسلی باعث شده تا مقاومت و دوام کفش حفظ شده و جذابیت خود را حفظ کند.

 

فروش ارزان واکس کفش چرم عسلی

بهترین انواع واکس کفش چرم عسلی

بهترین انواع واکس کفش چرم عسلی همانطور که گفته شد جهت مقاوم بودن کفش چرم و دوام آن باید از واکس استفاده نمود. نکته جالب تر اینکه انتخاب واکس برای تمیز کردن و براق کردن کفش بر اساس رنگ آن تهیه و خریداری می گردد. به طور مثال در رنگ چرم عسلی باید از واکس کفش چرم عسلی مخصوص خود استفاده نمود تا جذابیت خود را حفظ کند.

تولید کنندگان بر اساس رنگ چرم کفش به تولید انواع واکس پرداخته اند که در زیر با انواع واکس کفش چرم آشنا می شویم.

  • واکس کفش چرم از نوع جامد: یکی از بهترین و اولین واکس تولید شده از نوع جامد می باشد که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و باعث شده تا کفش چرم نرم و دوام زیادی پیدا کند.
  • واکس کفش چرم مایع: نوع دیگری از واکس کفش چرم عسلی مایعی می باشد و مانند همان واکس جامد بوده و در هنگام کمبود وقت در واکس زدن کفش می توان از آن استفاده نمود. این نوع از واکس قابل حمل و نقل است و در مسافرت ها و ماموریت ها می توان آن را حمل کرد.
  • واکس کفش چرم اسفنجی: یکی دیگر از انواع واکس کفش چرم اسفنجی می باشد که علاوه بر براق کردن و تمیز نمودن کفش باعث تثبیت و حفظ کردن کفش در برابر گرد و غبار می گردد.

در قسمت بالا با انواع و پرفروش ترین واکس چرم آشنا شدیم. نکته قابل ذکر این است که باید محیط را جهت واکس زدن کفش ها آماده کنیم تا باعث کثیف شدن و رنگی شدن زمین نگردد.

نرخ نهایی واکس کفش چرم عسلی مردانه

نرخ نهایی واکس کفش چرم عسلی مردانه با توجه به مزیت های واکس کفش چرم عسلی و طرفداران زیاد این نوع رنگ کفش باعث شده تا فروش بسیار زیادی داشته باشد. تولید کنندگان به دلیل طرفداران و فروش بالای آن سبب شده است تا  حجم تولید را افزایش دهند.

نرخ واکس کفش چرم ارزان و مناسب می باشد و همه ی اقشار جامعه  می توانند با هر نوع توان مالی آن را خریداری و مصرف نمایند. علاوه بر روش حضوری جهت خرید واکس کفش می توان به صورت غیر حضوری و از طریق سفارش اینترنتی و تلفنی تهیه و خریداری نمود.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.