واکس کفش انواع مختلفی دارد از جمله واکس جامد، واکس مایع، واکس پی وی سی، واکس اسپری و که هر کدام دارای خواص و مشخصات متفاوتی هستند و مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. یکی از مصادیق کاربرد آن واکس کفش است که پیروان زیادی دارد و به دلیل کیفیت بالا، کارایی و کارایی مطلوب، فروش بسیار خوبی دارد در بازار صادرات واکس دارد.

صادرات واکس پی وی سی عمده

۵ ویژگی مهم واکس کفش

5 ویژگی مهم واکس کفش

 

 

 

 

 

 

 

قیمت صادرات واکس پی وی سی

قیمت صادرات واکس پی وی سی

از این واکس ها می توان برای صیقل دادن و نرم کردن سطوح چرمی مانند داشبورد، کفش های چرمی، کیف های چرمی و سایر محصولات چرمی استفاده کرد. این نمونه محصول علاوه بر اینکه محصولات چرمی را عالی جلوه می دهد، قابلیت کشسانی نیز دارد. برای افزایش ماندگاری این محصولات، ماده اصلی تشکیل دهنده پی وی سی است که از ترکیب مواد دیگر محصولات مانند آب یا صابون تولید می شود. استفاده از حلال مناسب در تولید واکس می تواند کیفیت واکس را افزایش دهد.

ماده اولیه واکس معمولاً روغن سقز یا پارافین مایع یا روغن است، قیمت مواد اولیه ساخت واکس معمولاً برای مدت طولانی ثابت نیست و قیمت این محصول نیز به عرضه و تقاضا بستگی دارد. واکس پولیش بهتر است شما قیمت روز این محصول را می دانید بنابراین مجبور نیستید آن را گران بخرید. اما قیمت واکس پولیش را از کجا باید پرسید؟ اگر به دنبال قیمت روز این محصول هستید می توانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

کارشناسان این مرکز از آنجایی که مدتی است در زمینه تهیه و فروش این محصول فعالیت می کنند به راحتی می توانند به شما کمک کنند و می توانید با آنها تماس بگیرید و همچنین از مشاوره رایگان با آنها بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.