واکس کفش عسلی یکی از انواع واکس ها می باشد ‌ه امروزه در انواع مختلفی در بازار موجود است.

یک کفش اگر چه از ‌کیفیت بالایی تولید شده باشد اما به واکس زدن در طول استفاده از کفش باید توجه کرد.

واکس زدن علاوه بر خوب جلوه دادن ‌کفش از ترک برداشتن آن و کثیف شدن جلوگیری می‌کند. 

خرید واکس کفش عسلی اعلا

خصوصیات واکس کفش عسلی درجه یک

خصوصیات واکس کفش عسلی درجه یک کلمه واکس ما را به یاد واکس کفش ، واکس خودرو، واکس موی سر و… می اندازد اما در این جا ما به شرح واکس کفش می پردازیم.

همه آراسته بودن را دوست دارند کفش یکی از مهمترین پوشش یک فرد محسوب می شود.

انواع واکس کفش درجه یک در بازار وجود دارد که استفاده از آن باعث تمیز وبرای شدن کفش و نیز طول عمر کفش می شود.

واکس های جامد که اغلب ما از آن استفاده کرده ایم که از خیلی وقت پیش در بازار ها و کفاشی ها موجود بود به وسیله اسفنجی کفش ها را تمیزمیکردیم که به دلیل پخش شدن آن و تاحدودی کثیف شدن دست همراه بود.

واکس های دیگری که امروزه در بازار موجود می باشد واکس اسپری می باشد که طرفداران زیادی دارد و همین طور که از اسمش معلوم است به صورت افشانه ست و راحت هر فردی می تواند آن را روی کفش اسپری کند و تمیز تر می باشد.

اما واکس مایع که بیشتر به عنوان براق کننده کفش استفاده می شود و به وسیله اسفنج به کفش زده می شود اما دارای معایبی از قبیل دوام کفش چرمی را بیشتر نمیکند و صرفا فقط به براق بودن کفش کمک میکند.

و کرم های پاک کننده کفش که این روزها زیاد اسم آن را شنیده ایم شبیه واکس مایع عمل می‌کند. 

راهنمای خرید واکس کفش عسلی به صورت عمده

راهنمای خرید واکس کفش عسلی به صورت عمده خرید واکس کفش عسلی در فروشگاه ها ، مغازه های کفاشی یا کفش فروش ها موجود می باشد و از طریق اینترنت هم میتوان آن را تهیه کرد.

علاوه بر تهیه واکس میتوان فرچه های مخصوص به آن یا اسفنج ها را تهیه کرد  فرد کفش های خود را در کمترین زمان واکس زد.

ابتدا کفش را با دستمالی نسبتا مرطوب پاک می‌کنیم و اجازه می دهیم ‌فش کاملا خشک باشد سپس با برس یا فرچه های مخصوص کفش به واکس آغشته میکنیم و از نوک کفش شروع تا انتهای کفش و پاشنه با حرکات تند و دورانی ادامه می دهیم باید توجه داشت که واکس در تمام بدنه کفش به طور مساوی پخش شده و لایه ای نازکی از واکس ایجاد شده است سپس اجازه می‌دهیم به مدت ۱۵دقیقه خشک شود و جاهایی از کفش که احساس میکنیم کمی واکس بیشتری زده ایم می توانیم از پارچه ای مقادیر ان را پاک کنیم و کفش ما اماده ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.