هنر کفش به عنوان یکی از هنرهای تولید در صنعت کفش بسیار محبوب است. توزیع و پخش سراسری لوازم کفاشیبه تمام ایران و جهان توسط شرکت ما انجام می شود. تولید و فروش لوازم جانبی کفش به صورت عمده فروشی انجام می شود. برای خرید لوازم جانبی کفش می توانید به شرکت بازرگانی درخشان مراجعه کنید.

با استفاده از محصولات مورد نیاز کفاشی شامل خرید چرم، سمبه، کاتر و چسب آهن می توانید از ساخت و تولید کفش خانگی سود ببرید. امروزه بسیاری از فروشگاه ها لوازم جانبی اصلی کفش را توزیع می کنند. این باعث می شود محصول نهایی شما با کیفیت بالا باشد.

خرید مستقیم لوازم کفاشی برقی

نکاتی در خصوص لوازم کفاشی

نکاتی در خصوص لوازم کفاشی

برای ساخت و تولید کفش، اولین چیزی که ضروری به نظر می رسد چرم است، می توانید از چرم مصنوعی و طبیعی استفاده کنید، به خاطر داشته باشید که چرم طبیعی باید از نوع نازک (معمولاً) و در چرم های مصنوعی، از نوع قابل کشش استفاده شود. همینطور برای دوخت چرم به سمبه احتیاج دارید تا بتوانید قطعاتی مانند کیف را سوراخ نمایید و بدوزید.

لوازم جانبی اصلی کفش عبارتند از: چسب کفش، قالب کفش، زیره، نخ کفاشی، بند کفش، میخ و … که همه آنها را می توانید بصورت آنلاین از قیمت عمده از این شرکت خریداری کنید.

با توجه به پیشرفت صنعت، تولید چسب های مدرن به طور موثری در تولید کفش استفاده می شود. بیش از ۹۰ درصد محصولات کفش مدرن با چسب کفش ساخته می شوند، بنابراین برای تعمیر آنها باید از چسب های با کیفیت بالا استفاده کرد.

نسل جدیدی از چسب ها به روش های مختلف وجود دارد، مانند قوطی یا چسب ماژیکی، این چسب ها در فروشگاه های کفش و همچنین برخی از فروشگاه های ابزار موجود است و خرید آنها به حجم عمده از شرکت ما نیز ممکن است.

صادرات انواع لوازم کفاشی برقی

صادرات انواع لوازم کفاشی برقی 

از جمله موارد کالاها جهت صادرات لوازم کفاشی میتوان به انواع لوازم کفاشی برقی که مهمترین آنها دستگاه واکس زن برقی است اشاره نمود. دستگاه واکس زن کفش وسیله ای است که روند واکس زدن کفش را سریعتر و آسانتر کرده است. در گذشته کفش ها را با برس دستی واکس می زدند و با کمک کارهای دستی از مراحل واکس زدن استفاده می شد. فناوری باعث ساخت ماشین ها با سیستم هایی مانند سکه، پدال، فشار مکانیکی، برق و سنسور ایجاد شود، روند هر یک از این دستگاه ها متفاوت و جداگانه انجام می شود.

در مدل های نیمه اتوماتیک، واکس به کفش زده می شود که علاوه بر مقداری واکس که از کناره های کفش به پایین می لغزد و به زمین می افتد و هدر می رود، گرد و غبار را نیز در اطراف دستگاه ایجاد می کند، اما در مدل تمام اتوماتیک واکس به صورت خودکار به برس تزریق می شود و هنگامی که برس ها در واکس خیس می شوند، روی کفش ها مالیده می شود تا از کثیف شدن واکس در نزدیکی دستگاه جلوگیری شود.

فروش انواع لوازم کفاشی به صورت عمده فروشی

فروش انواع لوازم کفاشی به صورت عمده فروشی

با توجه به علاقه بسیاری از مشتریان به یادگیری هنر کفش، خرید لوازم جانبی لازم برای کفش بسیار مهم است. بسیاری از فروشگاه ها و شرکت های تجاری از شرکت بازرگانی درخشان، لوازم جانبی کفش سفارش می دهند. قیمت کفش با توجه به قیمت چرم بسیار متغیر است. قیمت چرم طبیعی بیشتر از چرم مصنوعی است، اما دوام چرم طبیعی بیشتر است. برای خرید عمده لوازم جانبی کفش، از فروشگاه های لوازم جانبی چرم یا سایت های اینترنتی دیدن کنید. البته که با تماس با شرکت ما نیر میتوانید لیست قیمت انواع لوازم کفاشی و واکس کفش را مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.