خرید عمده از نمایندگی واکس بلدرچین

شرکت تولید و پخش واکس بلدرچین یکی از صادرکنندگان واکس در بازار می باشد. نمایندگی فروش محصولات واکس و پولیش بلدرچین عرضه کننده بهترین نوع واکس کفش و محصولات چرمی موجود در بازار می باشند.

[box type=”shadow” align=”;”]بمنظور اطلاع از قیمت واکس بلدرچین در بازار مراجعه به سایت فروش اینترنتی شرکت بازرگانی درخشان توصیه می شود. تهیه و توزیع واکس های با کیفیت بلدرچین از طریق نمایندگی واکس بلدرچین شرکت بازرگانی درخشان انجام می گردد.[/box]

خرید عمده از نمایندگی واکس بلدرچین

کارخانه تولید و عرضه واکس بلدرچین

کارخانه تولید و عرضه واکس بلدرچین

در هنگام تولید واکس، فرمول های ساخت  زیادی وجود دارد. واکس‌های قدیمی معمولا از مواد نفتی ساخته می‌شدند. استفاده از این واکس‌ها باعث می‌شد که کفش بوی نفت بدهد که طبیعتا ناخوشایند بود. موادی که در واکس‌های جدید استفاده می‌شود، موادی طبیعی می‌باشند و برای طول عمر چرم نیز مفید هستند. روغن تربانتین از اصلی ترین مواد حلال موجود در واکس کفش می باشد. امروزه علاوه بر استفاده از مواد طبیعی واکس های متنوعی جهت مصارف مختلف تولید شده است. شرکت واکس و پولیش درخشان نمایندگی واکس بلدرچین در بازار می باشد.

مراکز و نمایندگی واکس بلدرچین

مراکز و نمایندگی واکس بلدرچین

نمایندگی واکس بلدرچین در بازار عرضه کننده بهترین واکس  می باشند.بصورت کلی، واکس به دو شکل کرم و موم تهیه می‌شود. برای کفش چرم از واکس های مایع یا کرمی استفاده نکنید. این واکس ها به مرور به چرم آسیب می زنند. واکس کرمی در حالتی شبیه کرم بوده و درخششی مات را به ظاهر کفش می‌بخشد. همچنین سطح کفش را مرطوب می‌کند که باعث باز شدن منافذ چرم می‌شود. واکس کرمی برای کفش هایی که سطح خشکی دارند بسیار عالی است و انجام آن نیاز به وقت زیادی ندارد. موم که همان واکس نیز می باشد نوع دیگری از تمیزکننده و جلا دهنده های کفش است.  واکس یا همان موم از نظر درخشش، افزایش طول عمر و ماندگاری بسیار مناسب است.

صادرات واکس با کیفیت

صادرات واکس با کیفیت

نمایندگی واکس بلدرچین صادرکننده بهترین واکس های موجود در بازار می باشد.با توجه به تنوع چرم استفاده شده در محصولات، بهترین نوع واکس چرمی باید با توجه به نوع چرم و محوصل شما انتخاب شود. چرم نبوک گاوی از جمله چرم های حساسی است که نگهداری از آن واکس مخصوص به خود را می طلبد که به صورت اسپری می باشد. از این رو، ترجیحا از واکس ویژه نبوک برای محصولات تولید شده از این چرم بهره گرفته شود بهتر است، چرا که واکسهای دیگر ممکن است موجب کدر شدن یا ایجاد لک بر روی کفش نمایند. شرکت واکس درخشان اقدام به تولید انواع واکس های مرغوب و با کیفیت جهت رفاه حال مشتریان خود نموده است.

 قیمت خرید عمده واکس بلدرچین

 قیمت خرید عمده واکس بلدرچین

با توجه به خرید محصولات چرمی و نیاز به مراقبت و نکهداری از این محصول ارزشمند، کارخانجات واکس اقدام به تولید انواع واکس نموده اند. در این میان شرکت تولیدی واکس درخشان از مجموعه های تولیدی موفق در عرصه فروش و صادرات واکس و موم چرمی در بازار می باشد. . تنوع شرکت های تولیدی باعث سردرگمی مشتریان برای خرید بهترین و ارزان ترین واکس شده است. برای خرید واکس چرم بصورت حضوری در نمایندگی های این شرکت و همچنین از طریق درگاه های اینترنتی امکان خرید واکس کفش خارجی و ارزان فراهم شده است.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.