خرید انواع واکس کفش چرم سفید

واکس کفش چرم سفید، یکی از واکس هایی است که برای انواع چرم سفید کاربرد دارد و از آن هم می‌توان برای کیف و هم کفش سفید استفاده نمود. انواع واکس چرم سفید در فروشگاه های مخصوص به این کار قابل خریداری هستند. برای خرید این محصول می توانید به دو صورت حضوری و غیرحضوری خرید خود را انجام دهید. 

خرید انواع واکس کفش چرم سفید

واکس کفش چرم سفید از نظر کاربرد

واکس کفش چرم سفید از نظر کاربرد وقتی صحبت از خرید واکس چرم سفید به میان می آید، بسیاری از افراد، این سوال برایشان پیش می آید که چرا اصلا باید برای چرم سفید واکس خریداری شود؟

در جواب به این سوال می توان گفت: که شاید با خود فکر کنید که خاکی که روی چرم سفید می‌نشیند، اصلا پیدا نیست و نیازی به واکس زدن ندارد. این باور، یکی از باورهای غلط موجود در جامعه است، درست است که چرم سفید است و گرد و خاک روی آن خیلی پیدا نیست، اما وجود گرد و خاک روی چرم و پاک نشدن آن باعث می شود که کفش شما عمر بسیار کمتری داشته باشد و خیلی زود خراب شود.

واکس زدن چرم سفید علاوه بر طولانی کردن عمر آن، باعث می‌شود که کفش همواره دارای براقی و شفافیت روز اول باشد و هیچگونه آسیب و مشکلی برای آن پیش نیاید. نکته ای که در مورد انواع محصولات چرمی وجود دارد، این است که چرم چه از نوع طبیعی و چه از نوع مصنوعی باشد نیازمند واکس زدن و پاک شدن مداوم است و بهتر است این کار را حدودا دو هفته یک بار انجام دهید، تا کفش خود را از زود خراب شدن محافظت نمایید. این موضوع در مورد کفش سفید رنگ، که گرد و خاک خیلی روی آن نمایان نیست نیز صدق می کند، زیرا شاید گرد و خاک پیدا نباشد، اما اثرات مخرب خود را روی کفش (به خصوص قسمت پنجه های کفش) خواهد گذاشت. 

توزیع انواع واکس کفش چرم سفید

توزیع انواع واکس کفش چرم سفید توزیع واکس کفش چرم، در فروشگاه های مخصوص به این کار به صورت عمده و هم به صورت جزئی انجام می پذیرد. در مغازه های مخصوص، می توانید انواع واکس کفش چرم در رنگ های مختلف را بیابید. این واکس ها، اندازه های گوناگونی دارند و روش های مختلف برای زدن آنها روی کفش وجود دارد. برای مثال، می توانید آن را با ابر روی کفش خود بکشید و یا روش های مختلف بنابر مدل واکسی که انتخاب کرده اید، وجود دارد. 

توزیع چرم سفید با قیمت های بسیار مناسبی انجام می پذیرد و با هزینه ای اندک، میتوانید طول عمر کفش خود را حدود ۲ برابر کنید. 

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.