خرید انواع واکس کفش سرمه ای تضمین شده

همان طور که می دانید، کفش مهم‌‌ترین جز پوشش است زیرا در سلامت بدن بسیار تاثیر دارد    در روابط اجتماعی بسیار مهم‌است، آراستگی ، تمیزی و زیبایی کفش، تاثیر چشمگیری در ظاهر افراد می گذارد.

به همین‌دلیل است که از سال ها پیش، وسیله ای به نام واکس کفش در انواع گونان اختراع شد، که افراد بتوانند بدون‌نیاز به خرید پی‌در پی، کفش تمیز و زیبا بپوشند و ظاهری آراسته داشته باشند.

در اینجا می خواهیم در مورد انواع واکس کفش سرمه ای که یکی از  پر طرفدار ترین رنگ ها است، اطلاعاتی کاربردی در اختیارتان قرار دهیم.

خرید انواع واکس کفش سرمه ای تضمین شده

تفاوت های انواع مختلف واکس کفش سرمه ای

تفاوت های انواع مختلف واکس کفش سرمه ای در ابتدا لازم به ذکر است که واکس ماده ای است که باعث زیبایی ،تازگی و براقیت کفش می شود.

واکس ها انواع متعددی دارند از جمله؛ واکس های جامد، واکس های اسپری، واکس های مایع، واکس کرمی و دستگاه واکس برقی.

می توان‌ گفت که واکس‌جامد اولین تولید و مدل مدل واکس است که از گذشته های دور تا کنون استفاده داشته و طرفدارای بسیار زیادی دارد اما کفش را به خوبی تمیز نمی کند و مقداری کثیفی بر جا می‌گذارد و با استفاده از فرچه ای مخصوص قابل به استفاده می باشد و البته در گذشته این نوع واکس فقط در رنگ‌های مشکی و سرمه ای وجود داشته اما امروزه تنوع رنگی بسیار بالایی دارد.

از واکس اسپری معمولا برای کفش هایی‌که جنس جیر و مخمل دارند استفاده می شود، زیرا خاک به عمق این نوع پارچه ها به راحتی نفوذ پیدا می‌کند و این واکس اسپری میتواند اعماق پارچه را نیز تمیز و براق کند.

از واکس های مایع فقط برای براق کردن‌کفش ها استفاده می شود و متاسفانه روی‌عمر‌ و کیفیت کفش تاثیر چندانی ندارد و این نوع واکس معمولا برای کفش هایی از جنس ورنی و چرم طبیعی و غیر طبیعی استفاده می شود.

واکس کرمی ، جنسی مانند کرم‌های مرطوب کننده دارد  و فقط باعث براقیت کفش ها می شود.

امروزه به دلیل پیشرفت علم، دستگاه واکس برقی که در نوع دستی و ثابت است، اختراع شده است که  باعث کیفیت، سهولت  و سرعت در انجام کار ها می شود.

همانطور که مشاهده کردید تفاوت زیادی بین انواع واکس ها و رنگ‌ها وجود دارد.

توزیع انواع واکس کفش سرمه ای

توزیع انواع واکس کفش سرمه ای شرکت ما از برترین تولید کنندگان واکس کفش است که با نیرویی کار آمد، تکنولوژی به روز  و با کیفیت ترین مواد اولیه، اقدام به توزیع واکس کفش در رنگ‌های گوناگون کرده است و با این تولید ، کمک بزرگی به تولید داخلی و رونق اقتصادی و همینطور آرامش خاطر و زیبایی کرده است.

مشتریان عزیز می توانید، برای اطلاع از نحوه خرید ، آدرس مراکز فروش و همچنین قیمت انواع واکس، به وب سایت شرکت ما مراجعه کنید و اطلاعاتی کاربردی دریافت نمایید.

برچسب‌‌ها
اشتراک گذاری
WhatsApp
Telegram
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Email

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *