تولید بهترین واکس ابری کفش ارزان

تولید بهترین واکس ابری کفش ارزان با کیفیت بالا انجام می شود و به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین به فروش می رسد که نرخ این محصول از طریق سایت ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. تولید این محصول به صورت عمده و جزئی در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود.

تولید بهترین واکس ابری کفش ارزان

روش تولید واکس ابری کفش ارزان

روش تولید واکس ابری کفش ارزان

واکس به ماده ای گفته می شود که برای محافظت و تمیزی کفش بر روی آن مالیده می شود. دستگاه هایی وجود دارد که واکس را به وسیله ابری که در آن تعیبه شده رویه و کناره کفش را تمیز و شفاف می کند.

در تولید واکس ابری کفش ابتدا موم کارنوبا به همراه موم زرد با هم ترکیب می شود و سپس ذوب می گردد و این محصول را به محلول جوشان کربنات پتاسیم اضافه می کنند سپس آن را از روی حرارت بر می دارند و به آن آب جوش اضافه می کنند و هم می زنند و سپس به آرامی روغن تربانتین را وارد محلول می کنند.

ابری که در شرکت تولیدی در اندازه و مدل های مختلف ساخته می شود را به این واکس آغشته می کنند سپس در پوشی بر روی آن قرار می دهند تا از هدر رفتن واکس جلوگیری به عمل آید.

آخرین قیمت واکس ابری کفش ارزان

آخرین قیمت واکس ابری کفش ارزان قیمت واکس ابری کفش در بسته بندی مختلف با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و نرخ نهایی تعیین می گردد. واکس ابری درجه یک ارزش قیمتی بالایی دارد. هرچه مرغوبیت واکس ابری بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری آن تاثیر بسزایی دارد.

واکس ابری کفش ارزان را می توان از طریق این مرکز که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد خریداری کرد، با توجه به اطلاعاتی که درباره قیمت واکس داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جوئی کنیم و قیمت مناسب این محصول را خریداری کنیم. برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان واکس ابری هستند برای آن ها به صورت عمده ای و با قیمت ارزان انجام می گردد.

قیمت واکس ابری که در ایران تولید می شود به خاطر کیفیت و مرغوبیت آن نسبت به جاهای دیگر بالاتر است. نرخ واکس ابری از میانگین قیمت واکس های دیگر کمتر است. این مرکز با توجه به کیفیت واکس ابری قیمت های مختلفی را به خریداران ارائه می دهد. واکس با توجه به نوع و برندی که در کارخانه تولید می شود در قیمت های مختلف به فروش می رسد.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

09120952108

مدیر بازرگانی: آقای امیدوار

09120952109

کارشناس فروش: خانم امیری

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.